All Categories
24 Support

+1 212-334-0212

Worldwide

Free Shipping

لوازم خانگی

خرید آویز نگهدارنده ی وسایل کوچک داخل کمد

آویز نگهدارنده ی وسایل کوچک داخل کمد

 

یکی از مشکلات معمول در خانه نا منظم بودن کمدهاست، حتی اگر کمدتان را کاملا مرتب کنید، چند هفته بعد کمد به حالت اولیه اش باز می گردد و نا منظم می شود،ما به شما آویز نگهدارنده وسایل داخل کمد را معرفی میکنیم که با کمک آن ها می توانید به کمد ها نظم بدهید و این نظم را مدت طولانی تری حفظ کنید.این آویز مناسب برای نگهداری لباس زیر ، جوراب ، دمپایی ، جواهرات و وسایل کوچک سرگردان در کمدها و کشوهاست.

 

 

این نگه دارنده ها به شما کمک می کنند از فضای حداقلی، حداکثر استفاده را داشته باشید. این نگه دارنده ها هم برای کفش، هم برای لباسهای شما کاربرد دارند و به خوبی فضای مورد نظرتان را منظم می کنند.اگر بخواهید به وسایلی دم دستی مانند کفش ، دمپایی و وسایل دم دستی دیگر نظم و ترتیب ببخشید با جمع کردن آنها داخل خانه های این آویز نگهدارنده مشکل شما حل میشود.

 

این آویز به راحتی به یک چوب لباسی وصل شده و آویزان می شود.دارای ۱۶ خانه می باشد که از پلاستیک شفاف ساخته شده و میتوانید براحتی وسایل و لباس خود را با یک نگاه پیدا کنید.شما همچنین با بهره گرفتن از این آویز می توانید بی نظمی های اتاقتان را کاهش دهید و به سازماندهی وسایل بپردازید و از مرتب شدن اتاقتان لذت ببرید.

 

 

ویژگی های کلی محصول:

برطرف نمودن مشکل کبود جا

نصب آسان و مطمئن آویز

دارای ۱۶ محفظه ی نگهداری وسایل

حفاظت از کفش ها و وسایل و نظم بخشیدن به آن ها

راه حلی آسان برای سامان دادن به وسایل کوچکتر

 

قیمت این محصول ۲۵۰۰۰ تومان

قیمت:25,000 تومان
افزودن به سبد خریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایدبار