یکی از مشکلات معمول در خانه نا منظم بودن کمدهاست، حتی اگر کمدتان را کاملا مرتب کنید، چند هفته بعد کمد به حالت اولیه اش باز می گردد و نا منظم می شود،ما به شما آویز نگهدارنده وسایل داخل کمد را معرفی میکنیم که با کمک آن ها می توانید به کمد ها نظم بدهید و این نظم را مدت طولانی تری حفظ کنید.این آویز مناسب برای نگهداری لباس زیر ، جوراب ، دمپایی ، جواهرات و وسایل کوچک سرگردان در کمدها و کشوهاست.

 

 

این نگه دارنده ها به شما کمک می کنند از فضای حداقلی، حداکثر استفاده را داشته باشید. این نگه دارنده ها هم برای کفش، هم برای لباسهای شما کاربرد دارند و به خوبی فضای مورد نظرتان را منظم می کنند.اگر بخواهید به وسایلی دم دستی مانند کفش ، دمپایی و وسایل دم دستی دیگر نظم و ترتیب ببخشید با جمع کردن آنها داخل خانه های این آویز نگهدارنده مشکل شما حل میشود.

 

این آویز به راحتی به یک چوب لباسی وصل شده و آویزان می شود.دارای ۱۶ خانه می باشد که از پلاستیک شفاف ساخته شده و میتوانید براحتی وسایل و لباس خود را با یک نگاه پیدا کنید.شما همچنین با بهره گرفتن از این آویز می توانید بی نظمی های اتاقتان را کاهش دهید و به سازماندهی وسایل بپردازید و از مرتب شدن اتاقتان لذت ببرید.

 

 

ویژگی های کلی محصول:

برطرف نمودن مشکل کبود جا

نصب آسان و مطمئن آویز

دارای ۱۶ محفظه ی نگهداری وسایل

حفاظت از کفش ها و وسایل و نظم بخشیدن به آن ها

راه حلی آسان برای سامان دادن به وسایل کوچکتر

 

قیمت این محصول ۲۵۰۰۰ تومان