لوازم خانگی

خرید هسته گیر سیب

هسته گیر سیب

خرید هسته گیر سیب

 

 

هسته گیر سیب وسیله ای برای جدا کردن هسته میوه هایی شبیه به سیب می باشد که جدا کردن آن از میوه کمی مشکل است و کار زمان بری می باشد. ولی با استفاده از هسته گیر دستی سیب با یک چشم به هم زدن هسته میوه جدا خواهد شد. تیغه این دستگاه به گونه طراحی شده که هسته از داخل دهانه تیغه عبور کرده و تا حد امکان فقط هسته را از میوه جدا می کند. علاوه بر سیب هسته میوه هایی شبیه به گلابی ، به و . . . را نیز می توانید جدا کنید.

 

 

 

بیرون کشیدن هسته بعضی از میوه ها مانند سیب که هسته چسبیده دارند کار نسبتاٌ مشکلی است و با دست به آسانی نمی توان هسته آن ها را جدا کرد. حتی با استفاده از چاقو و قاچ زدن از وسط هم باز به صورت درسته نمی توان هسته را از میوه جداسازی کرد. برای این کار هسته گیر مخصوص طراحی شده است که امکان جدا کردن هسته میوه هایی شبیه به سیب را برای شما فراهم می سازد.

 

 

 

دستگاه هسته گیر سیب استوانه ای شکل طراحی شده که تیغه ی استیل ضد زنگ در با دهانه ای تراش دار در سر آن تعبیه شده است، برای جدا سازی کافیست دهانه تیغه را وسط میوه قرار دهید و با یک فشار هسته را از دهانه تیغه عبور دهید. خواهید دید که هسته به راحتی از میوه جدا خواهد شد.دسته ی دستگاه از جنس پلاستیک فشرده است و به دلیل داشتن استحکام بالا هنگام استفاده و ایجاد فشار آسیب نخواهد دید.

 

 

 

هسته گیر سیب وسیله ای کارآمد برای رستوران ها ، هتل ها و کافی شاپ ها می باشد که به سرعت بتوانند هسته های سیب ، به ، گلابی و . . . را جدا کنند ، چرا که در این محیط سرعت عمل بسیار مهم است. تیغه های این دستگاه بسیار تیز است و به آسانی می تواند میوه را برش دهد.

 

 

قیمت این محصول ۱۰۰۰۰ تومان

قیمت:10,000 تومان
افزودن به سبد خریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *