لوازم ورزشی

خرید دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس تخفیف ویژه

خرید آنلاین دستگاه فیتنس اورانوس

خرید ارزان دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس

خرید آنلاین دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, خرید ارزان دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, خرید اینترنتی دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, خرید پستی دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, خرید دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, خرید دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس پرداخت در محل , ارزان ترین قیمت دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, فروش آنلاین دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, فروش ارزان دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, فروش اینترنتی دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, فروش پستی دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس, دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس,

خرید اینترنتی دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس

خرید پستی دستگاه فیتنس اورانوس

دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس ، با طراحی خاص و در عین حال بسیار کاربردی است که از آن می توان علاوه بر باشگاه در محیط های مختلف دیگری نظیر منزل استفاده نمود . فیتنس اورانوس دارای فنرهای بسیار قوی و همچنین میله های فلزی با تکیه گاه های بسیار منعطف و مقاومی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بر روی آن قرار گیرید و بدن خود را به سمت چپ و راست حرکت دهید . این عمل به شما کمک می کند تا در مدت زمانی کوتاه تر ، چربی های شکم و پهلوهای خود را از بین ببرید و تناسب اندام در این نواحی پیدا کنید . فیتنس باعث قوی تر شدن ساق پاهای شما نیز خواهد شد . علاوه بر این سطح کفی دستگاه دارای دانه های کروی شکل می باشد که باعث ماساژ کف پای شما در حین ورزش و در نهایت جریان بهتر خود می شود .

 

دستگاه فیتنس اورانوس

دستگاه اورانوس ، چربی های شکم همیشه ناخوشایند است و جلوه زشتی دارند. همه دوست دارند شکم تخت و صاف داشته باشند. اگر عضلات شکم شان مشخص شود که چه بهتر. اما داشتن شکم تخت اصلا کار آسانی نیست و ملزم به رعایت موارد متعددی است. شما باید به رژیم غذایی تان توجه داشته باشید و مراقب باشید که با خوراکی های مضر ذخیره چربی را در شکم تان بیشتر نکنید. همچنین باید باورزش های مناسب چربی های شکم تان را آب کنید. در کنار ورزش های چربی سوزی، تمرینات عضله سازی هم هستند که کمک می کنند عضلات شکم تان را تقویت کرده و آن ها را شکل بدهید.

دستگاه فیتنس اورانوس

کم تحرکی ، حاصل زندگی ماشینی امروزه برای انسان است . عاملی که می تواند باعث بروز مشکلات بسیاری برای افراد در سنین مختلف شود که از جمله آنها می توان به چاقی و اضافه وزن اشاره نمود . حتماً تا به حال با موارد زیادی از این قبیل مواجه شده اید که دوستان ، آشنایان ، اعضا خانواده و افراد بسیار دیگری در اطرف شما دچار چاقی و در نهایت فرم نامناسب بدن شده اند . موضوعی که در درجه اول برای خود فرد و پس از آن برای خانواده و اطرافیان او آزار دهنده است .

 

دستگاه فیتنس اورانوس

در این پست از تخفیف ایران ۱۶ قصد داریم یک وسیله ورزشی به شما معرفی کنیم که در عضله سازی به شما کمک می کند و آن را برای تان آسان تر می کند. همچنین در این پست به شما یک برنامه کلی می دهیم تا در یک مدت ۶ هفته ای بتوانید به یک شکم تخت و احتمالا عضله ای دست یابید. عضله سازی شکم به حدی که شکم شش تکه داشته باشید مستلزم حدودا ۶ ماه تمرینات عضله سازی است اما قسمت ابتدایی و مهم داشتن شکم شش تکه آب کردن چربی های این ناحیه است. می توانید استارت عضله سازی را در همین زمان چربی سوزی بزنید و تمرینات عضله سازی هم انجام دهید.

دستگاه فیتنس اورانوس

در این مدت ۶ هفته ای باید سه شرط را رعایت کنید.

شرط اول: برنامه غذایی

در این ۶ هفته باید از مصرف هر گونه سرخ کردنی و موادی که قند مصنوعی دارند مانند آب نبات و شکلات پرهیز کنید. به علاوه تا جایی که می توانید مصرف مواد نشاسته ای را کاهش دهید. وقتی گرسنه شدید باید تا جایی که می توانید میوه و سبزیجات بخورید.

شرط دوم: ورزش های هوازی

ورزش های هوازی بهترین تمرینات برای چربی سوزی هستند. کافی است در مدت این ۶ هفته حداقل هفته ای ۵ روز به مدت یک ساعت تمرینات هوازی انجام دهید. حتی اگر شروع این تمرینات برای تان سخت است می توانید از تایم کم مثل یک ربع در روز شروع کرده و هر روز و یا هر دو روز یک بار ۵ تا ۱۰ دقیقه به آن اضافه کنید. تمام ورزش های هوازی برای چربی سوزی ایده آل هستند اما بهترین آن ها پیاده روی خیلی تند، دویدن آرام، تردمیل و دوچرخه ثابت است. همچنین دستگاه فیتنس اورانوس هم برای چربی سوزی در ناحیه شکم، کمر، پهلوها و ران ها هب مشا کمک می کند

دستگاه فیتنس اورانوس

شرط سوم: تمرینات عضله سازی شکم

بعد از چربی سوزی نکته ای که می توانید به آن بپردازید، تقویت کردن عضلات شکم است. با فرم دادن به عضلات شکم و قوی کردن آن ها و انجام تمرینات مرتب دیگر از شکم بزرگ و بد شکل نیست. البته به شرط تمرینات منظم. تنها کافی است در کنار تمرینات چربی سوزی هفته ای ۴ نوبت و هر بار ۱۵ دقیقه ورزش کنید.

از دستگاه فیتنس اورانوس می توانید برای آب کردن چربی های شکم، کمر، پهلو و ساق پا استفاه کنید. به همراه این دستگاه یک سی دی آموزشی، هم داخل جعبه قرار دارد. از این دستگاه می توانید در باشگاه، منزل و محل کار تان استفاده کنید.

دستگاه فیتنس اورانوس

بیش از هر چیزی چاقی ، خود را در ناحیه شکم و پهلوها نشان می دهد و باعث ایجاد فرم نامناسب ظاهری و همچنین مشکلات دیگری نظیر قند ، فشار خون ، چربی و … در افراد می شود . علاوه بر این بزرگی شکم و پهلو می تواند سبب فشار بر پاها و به خصوص در ناحیه زانو و مچ شود . همین امر سبب توصیه مداوم پزشکان برای لاغری و کاهش وزن به افراد چاق شده است . لاغری تنها با رژیم غذایی امکان پذیر نخواهد بود و در کنار آن حتماً به یک ورزش مداوم نیاز است که علاوه بر لاغری باعث ایجاد تناسب اندام نیز می شود .

دستگاه فیتنس اورانوس

اما بسیاری از افراد به دلیل وقت کمی که در طول روز دارند ، نمی توانند زمانی را به ورزش در باشگاه ، محیط های باز و … اختصاص دهند . برای حل چنین مشکلی ، تولیدکنندگان لوازم ورزشی سعی کردند تا محصولات ورزشی را طراحی و تولید کنند که بتوان از آنها در محیط های محدود مانند داخل منزل نیز استفاده نمود . به گونه ای که دیگر نیازی به باشگاه و یا حضور در محیط های ورزشی نباشد . این ابزار به سرعت مورد توجه قرار گرفتند ، به گونه ای که طرح های متنوعی از آنها با عملکردهای گوناگون تولید و ارائه شد.

دستگاه فیتنس اورانوس

یکی از انواع این محصولات ، دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس است . محصولی با طراحی خاص و در عین حال بسیار کاربردی که به راحتی می توان از آن در فضاهای بسته مانند داخل منزل استفاده نمود . فیتنس اورانوس یک دستگاه ورزشی شامل دو سطح است که مابین آنها دو فنر بسیار قوی بر روی هم تعبیه شده و در اطراف آنها نیز چهار میله با سری های لاستیکی بسیار مقاوم و منعطف قرار گرفته اند . استفاده از این دستگاه ورزشی خانگی کار بسیار ساده ای است . تنها کافیست بر روی آن بایستید و خود را به سمت چپ و راست حرکت دهید .

دستگاه فیتنس اورانوس

در حرکت شما به سمت چپ و راست ، فنرها به طرف پایین فشرده و میله های واسط با استفاده از اتصال های لاستیکی خود که بسیار منعطف هستند ، به همان سمت متمایل می شوند و چون فشار وزن شما بر روی دستگاه است ، برای چرخیدن به سمت دیگر و یا برگشت به حالت عادی ، از طریق مچ و همچنین کف پا باید به صفحه فشار وارد کنید ، این کار باعث تقویت و همچنین بالا بردن قدرت عضلات پاها می شود ، اما این پایان کار نیست .

دستگاه فیتنس اورانوس

دستگاه ورزشی فیتنس ، می تواند به شما کمک کند تا تناسب اندام در قسمت های مختلف بدن ، از جمله شکم و پهلوها ایجاد شود . برای رسیدن به این هدف ، به خاطر داشته باشید که باید در کنار استفاده از این دستگاه ورزشی ، یک رژیم غذایی مناسب هم داشته باشید . نحوه عملکرد این محصول ، به گونه ای است که بیشترین اثر خود را بر روی شکم ، پهلو ، ساق پا و کمر می گذارد و علاوه بر ایجاد تناسب ، سبب افزایش چربی سوزی در این نواحی می شود .

دستگاه فیتنس اورانوس

صفحه رویی دستگاه دارای دانه های کروی شکلی می باشد که می توان آنها را نوعی ماساژور دانست . زمانی که شما در حال فشار پا به صفحه دستگاه برای حرکت هستید ، کف پای شما کمی بر روی سطح شروع به حرکت می کند . دانه های کروی علاوه بر اینکه مانع از سر خوردن شما می شود ، باعث ماساژ کف پای شما و در نهایت گردش بهتر خون نیز خواهد شد . در قسمت زیرین فیتنس نیز چهار پایه برای تثبیت دستگاه بر روی سطح زمین قرار داده شده است .

دستگاه فیتنس اورانوس

ویژگی های دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس :

 • طراحی نوین و بسیار کاربردی
 • ابعاد : ۳۶cm * 36cm * 29cm
 • حداکثر تحمل وزن : ۱۰۰ کیلوگرم
 • دارای دانه های کروی بر روی سطح جهت ماساژ کف پا
 • دارای فنرهای بسیار قوی و مقاوم
 • مجهز به میله های فلزی با اتصال های لاستیکی بسیار منعطف و مقاوم
 • حرکت بدن به سمت چپ و راست
 • ایجاد تناسب اندام در نواحی شکم و پهلوها
 • تقویت عضلات بدن در نواحی کمر ، شکم و ساق پا
 • دارای چهار پایه جهت ثابت نگه داشتن دستگاه بر روی زمین
 • قابل استفاده در باشگاه ، منزل و …
 • مناسب برای افراد در سنین مختلف
 • ورزشی مفرح و نشاط آور

دستگاه فیتنس اورانوس

شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد دستگاه ورزشی فیتنس اورانوس ، ویدئوی تبلیغاتی مربوط به محصول را در زیر مشاهده نمایید .

 

قیمت:85,000 تومان
افزودن به سبد خریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *