لوازم سرگرمی

مکعب مغناطیسی

مکعب مغناطیسی

مکعب مغناطیسی پازل هندسی مغناطیسی ۸۰ میلیمترx 80 میلیمتر x 80 میلیمتر

این “بلوک مغناطیسی” برابر است با  ۲۴ عنصر ساختاری ، که می تواند برای ایجاد اشکال  سه بعدی شکل بگیرد. تمام سطوح بیرونی مغناطیسی همدیگر را می پوشند.

 

طول جانبی مکعب ۸ سانتی متر است. این نیز طول هر فرضیه ۲۴ بلوک است. با استفاده از بلوک های رنگی بچه ها می توانند شکل های متنوعی ایجاد کنند. همچنین، ” بلوک مغناطیسی ” با ۲۱  کارتچالش همراه است. هر کارت دارای یک چالش از سطوح مختلف شکل است. با یک چالش در یک طرف هر کارت، بچه ها می توانند کار خود را  با دنبال کردن راه حل گام به گام در پشت هر کارت کنترل کنند 

با مکعب مغناطیسی بچه ها می توانند به طور مستقل اشکال ریاضی را ایجاد کنند. ساخت بازیگوشانه و صدها فرصت از بازی، نوآوری و کنجکاوی را در بچه ها بوجود می آورند.

توصیه ما: دو بازیکن می توانند از مکعب مغناطیسی با هم استفاده کنند. یک بازیکن یک طراحی ایجاد می کند و باید مدل خود را به صورت شفاهی توصیف کند. بازیکن دوم باید از این دستورالعمل ها برای دوباره سازی همان مدل استفاده کند. به این ترتیب، بیان زبان شناختی روابط ریاضی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 با استفاده از ۲۴ قطعه از “مغناطیسی مکعب” می توان برای مثال اهرام، منشور، کوبوئید و مکعب ساخت.

 

بلوک مغناطیسی: قطعات در ۴ رنگ

“مکعب مغناطیسی” همچنین می تواند به عنوان مواد آموزشی مورد استفاده قرار گیرد. قطعات می توانند مفهوم سطح، ناحیه، لبه، ارتفاع، منطقه پایه و غیره را توضیح دهند.

 

۲۴ قطعه از “مکعب مغناطیسی” را می توان برای حل چالش ها مورد استفاده قرار داد. ۲۱ کارت با مکعب همراه است و حاوی یک چالش است که هر کدام با راه حل روی پشتی است.


قیمت این محصول ۱۰۰۰۰ تومان

قیمت:10,000 تومان
افزودن به سبد خریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *